Dům Alois

 

ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Vítá Vás Dům Alois - báječné ubytování pro děti a jejich rodiče v Krkonoších

Rodinný penzion Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci v roce 2005 nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou.

Penzion Dům Alois poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi v 1-pokojových a 2-pokojových studiích, nebo v rodinných apartmánech. Studia a apartmány mají vlastní kuchyňku, jídelní kout, sociální zařízení a TV.

Společenská místnost je hosty penzionu Dům Alois využívána ke klidnému posezení s přáteli nebo trávení příjemných chvil s rodinou. Pro děti je připravena vnitřní dětská herna, která zpříjemní chvíle strávené mimo zasněžené svahy nebo za nepříznivého počasí.

Penzion Dům Alois nabízí skvělé ubytování a zázemí pro rodiny s dětmi, malými dětmi i s miminky. Právě pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou k dispozici dětské postýlky (s vybavením), jídelní židličky, dětské vaničky, kyblík na koupání miminek TUMMY TUB, lehátka do dětských vaniček a sedačka do sprchového koutu, nočníky, noční světýlka do pokojů, sterilizovačka do mikrovlnné trouby, ohřívačka lahví atd… Toto vybavení je pro rodiny s dětmi ubytovanými v penzionu Dům Alois poskytováno ZDARMA.

Venkovní zázemí pro rodiny s dětmi je nedílnou součástí penzionu Dům Alois v Černém Dole v Krkonoších. Udržovaná zahrada, která náleží k penzionu Dům Alois je přizpůsobená pobytu rodin s dětmi. Vaši letní rodinnou dovolenou s dětmi Vám na naší zahradě zpestří:

  • trampolína o průměru 430 cm
  • bazén 4x8x1,25m s posuvným zastřešením a tepelným čerpadlem, brouzdaliště pro malé děti 2x4x0,3m s ohřevem /v provozu dle počasí od května do října/
  • kryté posezení u ohniště, možnost grilování
  • pískoviště
  • prolézačky a hračky nejen od firmy Little Tikes
  • krytá venkovní hernička
  • pergola s grilem ke klidnému posezení
  • horolezecká stěna (celotělové úvazky k dispozici)
  • pláž...terasa ke klidnému odpočinku

Wellness pro celou rodinu jsme v penzionu Dům Alois pojali netradičně. Nenabídneme Vám ani vnitřní bazén, ani saunu. Naši hosté mají možnost vyzkoušet si severskou specialitu, kterou mnozí z vás znají z alpských lyžařských středisek. „Koupací sud“ – zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě teplé 38–42 °C nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.

Sušárna a lyžárna (kolárna v letním období) v objektu.

Milé maminky, nemusíte Vašim ratolestem balit oblečení na celý týden. V penzionu Dům Alois je pro Vás k připravena automatická pračka. K dispozici jsou i prací prostředky a sušička.

WiFi internet je v penzionu ZDARMA.

Krytá parkovací stání jsou přímo u objektu a pro hosty penzionu Dům Alois ZDARMA.

Celý objekt je nekuřácký.

Domácí mazlíčci velmi omezeně a po předchozí domluvě!

Mamky a hlídací tatínkové, vemte si s sebou kávu. U nás si ji v klidu vypijete!